27 жовтня 2020 року в онлайн-режимі відбулась конференція для працівників психологічної служби на тему «Діяльність психологічної служби в реалізації принципу педагогіки партнерства - умова НУШ».
У заході взяло участь 66 осіб.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник директора інституту з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат географічних наук Ігор Вітенко, де акцентував увагу на принципі педагогіки партнерства в Новій українській школі.
Завідувач НМЦ ПССР Зоряна Коротюк зосередила увагу на діяльності працівників психологічної служби в НУШ через призму педагогіки партнерства.
Оксана Жизномірська, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти розкрила психологічні аспекти педагогіки партнерства НУШ.
Про особливості партнерської взаємодії практичного психолога з усіма учасниками освітнього процесу в умовах НУШ розповіла у своєму виступі методист НМЦПССР Світлана Демидась.
Методист НМЦПССР Світлана Ярмолицька ознайомила учасників з темою «Налагодження партнерських взаємин між вчителем та батьками: особливості діяльності соціального педагога».
Практичний психолог НМЦ ПССР Надія Мерена презентувала «Партнерство як основна умова комфорту дитини в освітньому просторі».
Питання «Збереження психічного здоров’я педагогічних працівників в умовах НУШ у контексті викликів сучасності» розкрила Майя Мінакова, практичний психолог Вишнівецької комунальної ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнівецької ОТГ.
Досвідом роботи у своєму освітньому закладі про форми ефективної взаємодії учасників освітнього процесу в рамках педагогіки партнерства поділилась Тетяна Данилків, соціальний педагог ТНВК «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука».
НМЦ ПССР висловлює щиру подяку учасникам конференції за плідну та конструктивну роботу.
Немає коментарів:
Дописати коментар