середу, 16 серпня 2023 р.

Про курс підвищення кваліфікації для практичних психологів «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти»

           Міністерство освіти і науки України запровадило пріоритетний проєкт у сфері психічного здоров’я «Психосоціальна підтримка та психологічна допомога на всіх рівнях освіти», одним із завдань якого є підвищення фахової спроможності працівників психологічних служб закладів освіти.

З метою реалізації цілей зазначеного проєкту Міністерство освіти і науки України проводить курс підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти» за підтримки ЮНЕСКО та Уряду Японії (лист Міністерства освіти і науки України від 11.05.2023 № 4/1450-23). Зміст курсу відповідає Типовій програмі підвищення кваліфікації практичних психологів закладів освіти, яку затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 15.05.2023 № 560.

Навчання в межах курсу здійснюється у два етапи. На першому етапі проведено підготовку 100 тренерів, які координуватимуть навчання на другому етапі.

21 серпня розпочинається другий етап навчання практичних психологів закладів освіти з усієї України (https://rnk.com.ua/105808).

Навчання триватиме з 21 серпня по 17 вересня. Курс розрахований на 45 годин. Форма проведення — онлайн. Курс складається із 4 модулів, кожний із яких містить 3 сесії у вигляді відеолекцій (теоретичний матеріал), практичне завдання, групове заняття з тренером і підсумковий тест за темою модуля. Після опрацювання всіх модулів та обов’язкового успішного тестування за кожним модулем учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання.

Видавництво «Ранок» як постачальник послуг із підвищення кваліфікації практичних психологів у вищезазначеному проєкті просить поінформувати фахівців Вашого регіону щодо курсу «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти» та сприяти їх участі у навчанні, долучившись до розбудови якісної системи психологічної допомоги в закладах освіти Вашого регіону.

Реєстрацію для всіх психологів закладів освіти відкрито до 21 серпня включно за посиланням https://mhpss.org.ua/courses/preview/19.Немає коментарів:

Дописати коментар