понеділок, 4 березня 2024 р.

Про проведений тренінг в рамках роботи мобільної групи "Психологічна допомога"

 29 лютого 2024 року методистами навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи в рамках роботи мобільної групи «Психологічна допомога» було організовано захід на базі ЗУНУ.

В рамках заходу психолог навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резилієнтності ЗУНУ Тетяна Надвинична як сертифікований тренер провела для працівників психологічної служби тренінг на тему «Надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу під час війни: ізраїльський досвід».

Учасники розглянули синдром вигорання, його ознаки та вміння протидіяти таким станам, вікарну травму, втому від співчуття, вторинну травматизацію та пропрацювали підходи у взаємодії з людиною, яка зазнала  впливу травматичних подій, шляхи подолання стресових, кризових та травматичних подій, ізраїльську модель подолання стресу та пошуку внутрішньої стабільності BASIC PH. На завершення тренінгу визначали за допомогою метафоричних асоціативних карток можливі ресурси педагогічних працівників в освітньому закладі за моделлю BASIC PH.

Учасники активно працювали та обмінювались своїм досвідом, а також відзначили актуальність і корисність заходу. Дякуємо за участь!

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар