четвер, 28 листопада 2019 р.

Тренінг для працівників психологічних служб області "Емоційна компетентність""28 листопада 2019 року на базі Тернопільської ЗОШ-економічного ліцею № 9 відбувся тренінг для працівників психологічної служби області на тему «Емоційна компетентність».
 Захід підготовлений та проведений працівниками  навчально-методичного центру психологічної служби та соціальної роботи ТОКІППО Коротюк З.М., Демидась С.Р., Ярмолицькою С.О. та Мереною Н.М.
Метою тренінгу було ознайомлення учасників із емоційною компетентністю, формування словникового запасу назв емоцій та почуттів, спонукання учасників до вільного експериментування з експресивним виявом емоцій, вироблення навичок рефлексії власного емоційного стану, вміння розуміти і «читати» прояви емоції та почуттів іншими людьми.
В ході роботи присутнім було висвітлено поняття емоційної компетентності, важливості та ролі емоцій і почуттів у житті людини. Через практичну частину тренінгу учасники пропрацьовували словниковий запас почуттів та емоцій, навички саморегуляції, розвивали емпатію та чутливість до себе та один до одного,
В ході тренінгу вчили висловлювати образи та формували усвідомлення можливості соматизації невиражених переживань, а також формували уявлення учасників про індивідуальні способи виявлення та розуміння емоцій та почуттів.
На завершення кожен з учасників отримав сертифікат ТОКІППО про підвищення кваліфікації (6 год).

Немає коментарів:

Дописати коментар