четвер, 7 травня 2020 р.

Інтернет-посібник для використання в роботі усіма освітянами


Шановні друзі та колеги!
Закінчено роботу над інтернет-посібником "ПСИХОЛОГІЯ І ПЕДАГОГІКА У ПРОТИДІЇ ПАНДЕМІЇ COVID-19", підготовленим науковцями Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих
імені Івана Зязюна; Інституту психології імені Г. С. Костюка; Українського науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи; Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України.
В інтернет-посібнику представлено праці психологів, педагогів, освітян-практиків, зміст яких спрямовано на збереження психологічної стабільності українського суспільства в умовах глобальної дестабілізації соціально-економічної реальності, спричиненою пандемією COVID-19. Наголошено, що психологічна неготовність і тривожність громадян у сприйнятті такої інтенсивності інформаційного потоку в умовах соціально-економічних змін, динамічної перебудови звичного способу й ритму життя і зростання тотальної нестабільності, підтвердили необхідність проведення ґрунтовної психологічної і педагогічної роботи з різними категоріями населення України.

Дане видання доступне за посиланням: інтернет-посібник "ПСИХОЛОГІЯ І ПЕДАГОГІКА У ПРОТИДІЇ ПАНДЕМІЇ COVID-19"

Немає коментарів:

Дописати коментар