вівторок, 1 лютого 2022 р.

Засідання членів журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм

 

28 січня 2022 року в онлайн-режимі було проведено засідання журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Просвітницькі програми” та додатковій номінації „Особливості роботи вчителя фізичної культури з дітьми з ООП”. Конкурс проводиться з метою виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізації інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.


Засідання відкрила голова журі Оксана Жизномірська, доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук, яка привітала членів журі і подякувала за оперативну та професійну роботу. На засіданні було обговорено питання щодо визначення переможців серед авторів програм, які були оцінені та рекомендовані членами журі як номінанти на перемогу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми».


Загалом учасниками другого етапу конкурсу стали 11 практичних психологів і соціальних педагогів, які продемонстрували досвід та професійні ідеї, майстерність у розробленні авторських програм.

Журі конкурсу відібрало 4 програми-лідери за основною номінацією та 1 за додатковою номінацією.

Дякуємо усім учасникам Конкурсу за цікаві та актуальні програми.


Немає коментарів:

Дописати коментар